Firma Gaja-maszty, flagi działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo w Wejherowie jako firma rodzinna, a po 7 latach w swojej siedzibie w Bolszewie, gdzie pracujemy do dziś już w szerszym zespole. Jesteśmy najstarszą i jedną z pierwszych, obok TW System, firmą, która wprowadzała maszty jako trwały element w krajobrazie Polski. Mamy zatem swoją kilkudziesięcioletnią historię, doświadczenie i kompetencję w branży, co jest naszym bezsprzecznym atutem. Celem naszej pracy jest kompleksowa obsługa klienta, bardzo indywidualnie traktowanego, w szeroko rozumianym temacie masztów i flag. Oferujemy różnego rodzaju maszty reklamowe, drukujemy i szyjemy do nich flagi, dowozimy towar swoim transportem ,montujemy na życzenie klienta. Opiekujemy się również później naszymi realizacjami, świadcząc usługi serwisowe { gwarancyjne i pogwarancyjne) oraz prowadzimy magazyn różnych akcesoriów: części wymiennych, zapasowych oraz zużywających się we wszystkich sprzedanych modelach masztów. Dzięki wieloletniej pracy i praktyce zgromadziliśmy duże doświadczenie, dzięki czemu naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości towary dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, dzięki nim poszerzamy zakres usług i towarów. Nasi pracownicy potrafią wsłuchiwać się w potrzeby klientów i starać się spełniać, a nawet przekraczać ich oczekiwania.
Misja


Pomóc ludziom i firmom rozwijać się, urzeczywistniać ich wizje. Oznacza to, że dostarczamy towary i usługi wysokiej jakości i najlepszej cenie, które pomagają naszym klientom osiągnąć sukces i satysfakcję, dlatego stale podnosimy jakość naszych usług i tworzymy nowe, innowacyjne, przyciągające wzrok produkty. Z drugiej strony stale poprawiamy warunki pracy pracowników firmy. A wyniki tych wszystkich czynników zapewniają pomyślny rozwój firmy.


Wizja


Naszym celem jest być wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Oznacza to, że w dzisiejszym nowoczesnym i ciągle zmieniającym się globalnym świecie, jesteśmy profesjonalną i dynamiczną firmą w naszej branży. Pracujemy, aby każdego dnia, w trudnych i dobrych czasach zdobywać zaufanie naszych klientów jako ich partnera oraz pomagać im osiągać cele.


Nasze wartości


 • Odpowiedzialność, uczciwość - jesteśmy uczciwi i odpowiedzialni wobec pracowników, partnerów i klientów.
 • Niezawodność i rzetelność- dotrzymujemy obietnic.
 • Jakość to nasze życie. Zawsze gwarantujemy jakość.
 • Profesjonalizm - jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Naszym największym atutem są kwalifikacje, wiedza i doświadczenie naszych pracowników.
 • Współpraca i inicjatywa - promujemy wspólne cele wśród wszystkich pracowników, ponieważ wiemy, że u każdego z nich mogą narodzić się innowacyjne i praktyczne rozwiązania.
 • Innowacja - jesteśmy otwarci na innowacje.


Dlaczego my?


 • Wiemy wszystko o flagach i ich produkcji, więc możemy wydrukować i uszyć każdą;
 • Najbardziej wiarygodni dostawcy w zakresie masztów flagowych;
 • Doświadczony personel w swojej dziedzinie odpowie na wszelkie pytania i doradzi;
 • Uczciwość i rzetelność to chyba najważniejsze cechy naszej firmy;
 • Ekstremalnie krótkie czasy produkcji;
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny.

Referencje

Klientów