Skip to main content

O nas

Firma Gaja-maszty, flagi działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo w Wejherowie jako firma rodzinna, a po 7 latach w swojej siedzibie w Bolszewie, gdzie pracujemy do dziś już w szerszym zespole. Jesteśmy najstarszą i jedną z pierwszych, obok TW System, firmą, która wprowadzała maszty jako trwały element w krajobrazie Polski. Mamy zatem swoją kilkudziesięcioletnią historię, doświadczenie i kompetencję w branży, co jest naszym bezsprzecznym atutem. Celem naszej pracy jest kompleksowa obsługa klienta, bardzo indywidualnie traktowanego, w szeroko rozumianym temacie masztów i flag. Oferujemy różnego rodzaju maszty reklamowe, drukujemy i szyjemy do nich flagi, dowozimy towar swoim transportem ,montujemy na życzenie klienta. Opiekujemy się również później naszymi realizacjami, świadcząc usługi serwisowe { gwarancyjne i pogwarancyjne) oraz prowadzimy magazyn różnych akcesoriów: części wymiennych, zapasowych oraz zużywających się we wszystkich sprzedanych modelach masztów. Dzięki wieloletniej pracy i praktyce zgromadziliśmy duże doświadczenie, dzięki czemu naszym klientom oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości towary dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, dzięki nim poszerzamy zakres usług i towarów. Nasi pracownicy potrafią wsłuchiwać się w potrzeby klientów i starać się spełniać, a nawet przekraczać ich oczekiwania.

  Misja

  Pomóc ludziom i firmom rozwijać się, urzeczywistniać ich wizje. Oznacza to, że dostarczamy towary i usługi wysokiej jakości i najlepszej cenie, które pomagają naszym klientom osiągnąć sukces i satysfakcję, dlatego stale podnosimy jakość naszych usług i tworzymy nowe, innowacyjne, przyciągające wzrok produkty. Z drugiej strony stale poprawiamy warunki pracy pracowników firmy. A wyniki tych wszystkich czynników zapewniają pomyślny rozwój firmy.

  Wizja

  Naszym celem jest być wiarygodnym partnerem dla naszych klientów. Oznacza to, że w dzisiejszym nowoczesnym i ciągle zmieniającym się globalnym świecie, jesteśmy profesjonalną i dynamiczną firmą w naszej branży. Pracujemy, aby każdego dnia, w trudnych i dobrych czasach zdobywać zaufanie naszych klientów jako ich partnera oraz pomagać im osiągać cele.

  Nasze wartości

  • Odpowiedzialność, uczciwość - jesteśmy uczciwi i odpowiedzialni wobec pracowników, partnerów i klientów.

  • Niezawodność i rzetelność- dotrzymujemy obietnic.

  • Jakość to nasze życie. Zawsze gwarantujemy jakość.

  • Profesjonalizm - jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Naszym największym atutem są kwalifikacje, wiedza i doświadczenie naszych pracowników.

  • Współpraca i inicjatywa - promujemy wspólne cele wśród wszystkich pracowników, ponieważ wiemy, że u każdego z nich mogą narodzić się innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

  • Innowacja - jesteśmy otwarci na innowacje.

  Dlaczego my?

  • Wiemy wszystko o flagach i ich produkcji, więc możemy wydrukować i uszyć każdą;

  • Najbardziej wiarygodni dostawcy w zakresie masztów flagowych;

  • Doświadczony personel w swojej dziedzinie odpowie na wszelkie pytania i doradzi;

  • Uczciwość i rzetelność to chyba najważniejsze cechy naszej firmy;

  • Ekstremalnie krótkie czasy produkcji;

  • Najlepszy stosunek jakości do ceny.

  Referencje

  Klientów
  • Jacek Bertrand
   Bracia Bretrand

   Nie mając żadnych uwag rekomendujemy firmę Gaja jako solidnego kontrahenta wyróżniającego się wysokim profesjonalizmem.

  • Zygmunt Garstecki
   POL-CAR

   Firma GAJA-maszty i flagi współpracuje z nami od 2008 roku. Zlecenia naszych projektów wykonuje terminowo, rzetelnie wykazując się dużym profesjonalizmem i kompetencją.

  • Ewa Kosakowska
   Urząd Miasta Gdynii

   Urząd Miasta Gdyni współpracuje od wielu lat z frimą Gaja Maszty w ramach produkcji okolicznościowych flag miejskich oraz montażu masztów flagowych. Wykonywane zlecenia każdorazowo są relizowane terminowo z bardzo dużą starannością. 

  • Roman Witowski
   Zarząd Dróg i Zieleni

   Z powierzonych prac firma wykazuje się należytą starannością i sumiennością ze szczególnym naciskiem na terminowość oraz profesjonalizm wykonywanych usług.